آموزش

چسب صافکاری

انواع چسب صافکاری

چسب صافکاری یکی از ابزار تعمیرات خودرو می باشد. برخلاف تصور عموم، تعمیرات خودرو همیشه هم منجر به افت قیمت و ایجاد ظاهر ناخوشایند در خودرو نخواهد شد. به عنوان مثال صافکاری بی رنگ یکی از انواع روش های مدرن برای تعمیرات خودرو است که در آن از ابزارهای مختلف برای تعمیر فرو رفتگی ها، برآمدگی ها و امواج ایجاد شده در سطح بدنه خودرو استفاده می شود. بدین منظور باید ابزارآلات مختلف صافکاری بی رنگ را دست و پا کرد.

چسب صافکاری

یکی از ابزارهای مهمی که در صافکاری بی رنگ به کارتان خواهد آمد، چسب صافکاری خواهد بود.  چسب صافکاری یکی از مهمترین اقلام در صافکاری مدرن به حساب می آید و در انواع مختلفی از لحاظ قدرت چسبندگی موجود است. استفاده از این محصول با ایمنی بالایی همراه است و هیچ تهدیدی متوجه شما نخواهد شد. چسب صافکاری در برابر اشعه ماورابنفش خورشید دارای مقاومت بالایی بوده و استفاده از آن برای عایق بندی نیز ایده خوبی ست. برای دریافت اطلاعات در خصوص فروش اقساطی دستگاه شارژ گاز کولر خودرو با کارشناسان کاوش خودرو تماس حاصل نمایید.

انواع چسب صافکاری خودرو به صورت خشاب های استوانه ای به فروش می رسد و در اثر مواجهه با حرارت ذوب خواهد شد. بنابراین برای استفاده از این محصول باید اقدام به خرید دستگاه تفنگی نیز نمایید. هدف از استفاده چسب صافکاری در صافکاری بی رنگ، اتصال دادن سطوح فرو رفته خودرو با گیره های پولر می باشد. بنابراین تعمیرکار می تواند با اعمال نیرو بخش های فرو رفته را به سمت بیرون هدایت کند. برای دریافت اطلاعات در خصوص جک دو ستون لانچ با کارشناسان کاوش خودرو تماس حاصل نمایید.

انواع چسب صافکاری

چسب صافکاری دارای قدرت چسبندگی بالایی هستند و در صورت چسبیدن به بدنه خودرو می توان به کمک محلول استون و الکل سفید بقایای چسب را از بدنه پاکسازی کرد. نکته مهمی که در مورد این محصول وجود دارد این است که این چسب ها به دلیل تولید در اندازه های استاندارد، دارای قابلیت سازگاری با انواع دستگاه های تفنگی حرارتی هستند و می توان خشاب این چسب ها را در انواع دستگاه های حرارتی قرار داد. با این حال دقت داشته باشید که سایز چسب صافکاری با سایز دستگاه منطبق باشد.

چسب صافکاری دارای رنگ بندی های مختلفی است. از روی رنگ بندی این چسب می توان به قدرت چسبندگی آن پی برد. رنگ های مشکی، زرد و سفید پر کاربردترین این محصول هستند. اگر بخواهیم این محصول را بر حسب قدرت چسبندگی طبقه بندی کنیم باید رتبه اول را به چسب صافکاری مشکی رنگ و بعد به چسب صافکاری زرد رنگ و سفید رنگ بدهیم. این به عهده تعمیرکار است که با توجه به عمق آسیب دیدگی اقدام به استفاده از این محصول مناسب نماید. برای دریافت اطلاعات در خصوص فروش اقساطی تجهیزات تعمیرگاهی خودرو با کارشناسان کاوش خودرو تماس حاصل نمایید.

قیمت چسب صافکاری

استفاده از چسب صافکاری فرآیند تعمیر فرو رفتگی های خودروی آسیب دیده را سرعت می بخشد. به ویژه خودروهایی که به طور مکرر در معرض ضربه قرار دارند می توانند از این روش برای تعمیر استفاده کنند تا هم در هزینه های تعمیرات صرفه جویی شود و هم سرعت فرآیند تعمیرات افزون گردد. با استفاده از چسب صافکاری می توان به شکلی کم هزینه و در مدت زمان کوتاه فرو رفتگی های بدنه را تعمیر نمود. اما این در صورتی است که این محصول دارای استانداردهای کیفی بالایی باشد. برای دریافت اطلاعات در خصوص دستگاه شارژ گاز کولر لانچ با کارشناسان کاوش خودرو تماس حاصل نمایید.

برای اینکه بتوانید موفق به خرید این محصول با کیفیت شوید باید اقدام به پرداخت هزینه بیشتری نمایید. در واقع شما تنها یک بار با پرداخت هزینه برای خرید چسب صافکاری می توانید فرآیند تعمیرات خودرو را با استانداردهای بالا صورت دهید و از پرداخت هزینه های بیهوده جلوگیری کنید. اما قیمت این محصول به چه پارامترهایی وابسته است؟

قبل از هر چیز باید گفت که چسب صافکاری دارای قدرت چسبندگی متفاوتی هستند بنابراین می توان یکی از موثرترین عوامل در قیمت این محصول را قدرت چسبندگی این محصول دانست. طبیعتا افزایش این قدرت، بالا رفتن قیمت را در پی خواهد داشت. چسب صافکاری مشکی دارای استحکام و دمای ذوب بالاتری می باشد و در بیرون کشیدن فرو رفتگی ها به شکل موثرتری عمل می کند. برای دریافت اطلاعات در خصوص ابزار صافکاری PDR با کارشناسان کاوش خودرو تماس حاصل نمایید.

از طرفی برندهای مختلفی در حال تولید چسب صافکاری هستند که هر کدام با توجه به سیاست گذاری های خاص خود، قیمت این محصول را به شیوه ای خاص تعیین می کنند. استانداردهای کیفی تولید می تواند قیمت این محصول هر برند را تعیین کند. بنابراین تنوع در برند و کشور سازنده عامل دیگری برای تنوع در قیمت چسب صافکاری خواهد بود.

به هنگام خرید چسب صافکاری متوجه خواهید شد که وزن بسته بندی ها، تعداد چسب های داخل یک بسته، قطر چسب ها، نوع چسب ها از لحاظ باریک یا ضخیم بودن، رنگ چسب و سایز چسب ها نیز متفاوت است. بنابراین این موارد را نیز باید در قیمت این محصول موثر دانست. بیش از 80 درصد فرو رفتگی های ناشی از ضربه، تصادف و تگرگ را می توان با استفاده از چسب صافکاری PDR مرتفع نمود.

بنابراین برای تعمیرات خودرو و صافکاری بدنه نیاز به پرداخت هزینه های هنگفت نخواهد بود. شما می توانید برای اطلاع از قیمت این محصول و دریافت مشاوره رایگان با کارشناسان کاوش خودرو تماس حاصل نمایید و از مشاوره های تخصصی کارشناسان ما بهره مند شوید. برای دریافت اطلاعات در خصوص لوازم صافکاری PDR با کارشناسان کاوش خودرو تماس حاصل نمایید.

خرید چسب صافکاری

بسیاری از مواقع شاهد این هستیم که تعمیرکاران به دلیل صرفه جویی در هزینه ها اقدام به خرید چسب صافکاری بی کیفیت می کنند. برخی از تعمیرکاران به اشتباه تصور می کنند که این اقدام منجر به ایجاد صرفه خواهد شد در حالی که این محصول بی کیفیت در بسیاری از مواقع منجر به کنده شدن رنگ خودرو می شود. گاهی اوقات نیز استفاده از چسب های بی کیفیت منجر به باقی ماندن بقایای چسب برای همیشه روی بدنه خودرو می شود. برای دریافت اطلاعات در خصوص تجهیزات تعویض روغنی با کارشناسان کاوش خودرو تماس حاصل نمایید.

این آسیب ها جبران پذیر نیستند و می توانند خسارات بیشتری به خودرو وارد کنند. خرید چسب صافکاری بی کیفیت نه تنها منجر به خسارت زدن به خودرو می شود بلکه اعتبار شما را نیز به عنوان یک تعمیرکار حرفه ای زیر سوال خواهد برد. بنابراین مهم است که برای خرید چسب صافکاری به فروشگاهی معتبر مراجعه کنید. این محصول بدون نیاز به خشک کن سریعا اتصال پیدا می کند. این چسب آسیبی برای محیط زیست ایجاد نمی کند بنابراین سازگار با محیط زیست می باشد. عدم تولید آلودگی و عدم وجود تهدیداتی چون حریق از مزیت های خرید این محصول از یک فروشگاه معتبر خواهد بود.

به هنگام خرید چسب صافکاری ممکن است با نام هایی چون چسب قری کشی، چسب Hot Melt و چسب تگرگ کشی صافکاری نیز مواجه شوید. گیج نشوید! تمام این ها حکم این محصول را دارند. مجموعه کاوش خودرو یکی از قوی ترین مجموعه ها در حوزه فروش این محصول می باشد که با ارائه مشاوره رایگان شما را در خرید این محصول همراهی خواهد کرد. برای دریافت اطلاعات در خصوص دیاگ لانچ با کارشناسان کاوش خودرو تماس حاصل نمایید.

دقت داشته باشید که چسب صافکاری از لحاظ قدرت چسبندگی متفاوت هستند بنابراین باید برای تعمیر خرابی ها و فرو رفتگی ها از انواع چسب های صافکاری استفاده کنید. به عنوان مثال چسب مشکی رنگ برای فرو رفتگی های کوچک و تعمیرات ظریف مناسب نیست چرا که این چسب قدرت بالایی دار و ظاهر نهایی کار شما چندان ظریف و تمیز نخواهد بود. یکی از قابلیت های مهم این محصول این است که می تواند برای چند بار مکررا از آن استفاده کرد.

مجموعه کاوش خودرو با ارائه ضمانت اصالت، مشاوره خرید رایگان و ارسال سریع به تمام نقاط کشور خیال شما را از بابت یک خرید ایمن و با کیفیت آسوده کرده است. بنابراین برای خرید این محصول کافیست یک تماس ساده با کارشناسان ما برقرار کنید. برای دریافت اطلاعات در خصوص دیاگ سنگین با کارشناسان کاوش خودرو تماس حاصل نمایید.

خرید اینترنتی چسب صافکاری

چسب صافکاری نوعی چسب تعمیرات خودرو است که به تعمیرات مدرن یا بی رنگ معروف است. این چسب ها از گرانول ساخته می شوند، جامد هستند و قدرت چسبندگی بالایی دارند. تا حدی که می توانند قسمت فرو رفته از بدنه خودرو را به سمت بیرون بکشند. برای استفاده از چسب صافکاری باید خشاب ها را درون دستگاه تفنگی قرار دهید و دستگاه را به برق وصل کنید و یا با استفاده از انرژی ذخیره شده باتری آن را روشن نمایید تا حرارت تولید کند. برای دریافت اطلاعات در خصوص انژکتور شور با کارشناسان کاوش خودرو تماس حاصل نمایید.

به محض اینکه این محصول با حرارت مواجه می شود شروع به ذوب شدن خواهد کرد. بنابراین باید سرعت عمل بالایی در استفاده از چسب صافکاری داشته باشید چنانچه از انواع این محصول مورد استفاده شما دارای استانداردهای کیفی بالایی باشد مطمئنا می توانید یک صافکاری تمیز و بی نقص را ارائه دهید. برای دریافت اطلاعات در خصوص دستگاه نقطه جوش با کارشناسان کاوش خودرو تماس حاصل نمایید.

اما تحویل دادن صافکاری بی نقص ملزم به استفاده از چسب صافکاری با کیفیت می باشد. بدین منظور باید از فروشگاه های معتبر برای خرید این محصول اقدام کنید. اما بسیار پیش آمده است که بعد از خرید این محصول متوجه شده ایم چسب قدرت کافی را دارا نیست و یا به قدری بی کیفیت تولید شده است که بخشی از رنگ بردنه را جدا می کند. بنابراین باید از بابت اصول کیفی این محصول مطمئن باشید. بدین منظور در مجموعه کاوش خودرو بر آن شدیم تا با فروش اینترنتی چسب صافکاری خاطر شما را از بابت خرید محصولات بی کیفیت آسوده کنیم و شما را از شر محصولات فاقد استانداردهای کیفی رها نماییم.

ما در این مجموعه با ارائه ضمانت اصالت و ارائه مشاوره رایگان قبل از خرید و ارسال سریع به تمام نقاط کشور، نیاز شما را به خرید این محصول با کیفیت از بین برده ایم. شما می توانید در هر زمان از روز با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید و از اطلاعات بیشتری پیرامون خرید اینترنتی این محصول بهره مند گردید.تمام سعی ما در مجموعه کاوش خودرو کمک به تعمیرکاران عزیز سرزمین مان برای ارتقای کیفی خدمات و بهینه سازی رضایت مشتریان و حفظ اعتبار کاری آن ها بوده است. برای دریافت اطلاعات در خصوص دستگاه دیاگ لانچ پرو با کارشناسان کاوش خودرو تماس حاصل نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *