به وبسایت کاوش خودرو خوش آمدید.

وبلاگ

بهترین دستگاه ساکشن روغن موتور برای تخلیه آسان روغن کهنه موتور انواع خودرو مورد استفاده قرار می گیرد. ساکشن روغن موتور در انواع مختلف وجود دارد. در گذشته برای انجام ساکشن موتور از روش قدیمی پیچ کارتل موتور استفاده می شد. اما امروزه برای انجام این کار از دستگاه های مجهز ساکشن روغن استفاده می شود. عملکرد ساکشن به این صورت است که با ایجاد خلاء به وسیله باد باعث مکش روغن از انتهای مخزن موتور بدون باز و بسته کردن پیچ کارتل انجام می شود.

 

مزیت های بهترین دستگاه ساکشن روغن موتور:

 

 • با استفاده از دستگاه ساکشن می توان بدون کثیف کاری روغن را از درون مخزن بیرون کشید. برای دریافت اطلاعات در خصوص ابزار صافکاری PDR با کارشناسان کاوش خودرو تماس حاصل نمایید.
 • نیازی به بالا آوردن ماشین و چاله سرویس نیست. و به راحتی می توان عمل مکش روغن موتور را به وسیله ساکشن انجام داد. برای دریافت اطلاعات در خصوص لوازم صافکاری PDR با کارشناسان کاوش خودرو تماس حاصل نمایید.
 • یکی دیگر از مزایای استفاده از اکشن ها این است که بدون اینکه نگران خرابی پیچ کارتل ها باشید. برای دریافت اطلاعات در خصوص تجهیزات تعویض روغنی با کارشناسان کاوش خودرو تماس حاصل نمایید.

دستگاه ساکشن دستی روغن موتور 7 لیتری

3,000,000 تومان
این دستگاه برای تخلیه روغن موتور اتومبیل، موتور سیکلت و ... مورد استفاده قرار میگیرد.

ساکشن روغن موتور بدون قیف کاوش KT-3065

تماس بگیرید
ساکشن روغن موتور بدون قیف کاوش

ساکشن روغن موتور قیف دار كاوش

13,700,000 تومان
ساکشن روغن موتور قیف دار کاوش

ساکشن روغن موتور لیکوتا مدل ATS-4021

 

این ساکشن از بهترین دستگاه ساکشن روغن موتور دارای مزیت های زیادی است و طرفداران بسیاری دارد از جمله مزایای این ساکشن عبارتند از:

 • مخزن این ساکشن حجم بالایی دارد. برای دریافت اطلاعات در خصوص جک دو ستون لانچ با کارشناسان کاوش خودرو تماس حاصل نمایید.
 • فشار کار 90PSI
 • این دستگاه این قابلیت را دارد که عمل مکش بسیاری از مایعات را انجام دهد بنابراین فقط مختص روغن موتور نیست.
 • بدون استفاده از چال سرویس و جک می توان عمل مکش و ساکشن را انجام داد.
 • با استفاده از این مدل از ساکشن می توان به راحتی عمل ساکشن را انجام داد. برای دریافت اطلاعات در خصوص دیاگ لانچ با کارشناسان کاوش خودرو تماس حاصل نمایید.

 

کاربرد ساکشن روغن موتور لیکوتا مدل ATS-4021

 

 • کاربرد این ساکشن از بهترین دستگاه ساکشن روغن موتور برای کارتل هایی که دچار آسیب شده است و نشتی دارد، می توان کار ساکشن و مکش روغن موتور را بدن ایجاد کثیفی انجام داد. برای دریافت اطلاعات در خصوص دیاگ سنگین با کارشناسان کاوش خودرو تماس حاصل نمایید.
 • با بکار بردن ساکشن روغن موتور دیگر نیازی به باز و بسته کردن پیچ های کارتل ها نیست.
 • با توجه به استاندارد روز دنیا نیازی به چال سرویس نیست.
 • با انجام عمل ساکشن روغن موتور شخص می تواند روغن سوخته موتور خودروی خود را مشاهده کرده و از اتفاق های بعدی مثل قاطی شدن آب و روغن در موتور ماشین جلوگیری شود. برای دریافت اطلاعات در خصوص چسب صافکاری با کارشناسان کاوش خودرو تماس حاصل نمایید.

همانطور که میدانید ریختن روغن موتور بر روی زمین باعث کثیفی کف زمین می شود ولی شما بااستفاده از این دستگاه قادرید بدون هیچ گونه کثیفی این فرآیند را انجام دهید. استفاده از دستگاه در محیط تعمیرگاه به دلیل انجام زیاد عملیات ساکشن و احتمال بیشتر کثیفی روشی عالی است. همچنین با استفاده از این دستگاه می توان از مقدار روغنی که درون موتور می چرخد مطلع شد و در صورت تمام شدن روغن از روغن موتور تازه استفاده کرد. برای دریافت اطلاعات در خصوص انژکتور شور با کارشناسان کاوش خودرو تماس حاصل نمایید.

 

انواع بهترین دستگاه ساکشن روغن موتور

 

در اینجا دو نوع از بهترین دستگاه ساکشن روغن موتور را که جزء بهترین ساکشن ها در حال حاضر به شمار می رود را معرفی می کنیم:

ساکشن برقی: این دستگاه ساکشن برای ماشین های سواری و سنگین مورد استفاده قرار می گیرد. این دستگاه این قابلیت را دارد تا با باد و برق همزمان کار کند. برای دریافت اطلاعات در خصوص دستگاه دیاگ لانچ پرو با کارشناسان کاوش خودرو تماس حاصل نمایید.

ساکشن برقی دو کاره: این دستگاه  از بهترین دستگاه ساکشن روغن موتور به اسم دستگاه مکش و یا وکیوم روغن نیز شناخته می شود. با استفاده از این دستگاه ساکشن دیگر نیازی به پیچ کارتل نیست. امروزه تمامی تعمیرگاه ها از این دستگاه استفاده می کنند زیرا ضمن تمیزی کارکرد آن از هر گونه آسیب به خودرو جلوگیری می کند. از دیگر مزیت هایی که این دستگاه دارد این است که قابلیت جابجایی آسان دارد. برای دریافت اطلاعات در خصوص دستگاه نقطه جوش با کارشناسان کاوش خودرو تماس حاصل نمایید.

ساکشن روغن بادی: مورد اول از بهترین دستگاه ساکشن روغن موتور می باشد. مکانیزم این مدل دستگاه به وسیله باد انجام می شود. بنابراین این دستگاه برای کار کردن نیازی به برق و دینام ندارد، همین امر سبب شده تا نسبت به دیگر ساکشن ها عمری بالاتری داشته باشد و استهلاک کمتری پیدا می کند. برای دریافت اطلاعات در خصوص فروش اقساطی دستگاه شارژ گاز کولر خودرو با کارشناسان کاوش خودرو تماس حاصل نمایید.

ساکشن روغن برقی: مورد دوم از بهترین دستگاه ساکشن روغن موتور می باشد. این مدل از دستگاه های ساکشن به وسیله الکتروموتور تعبیه شده است، و با ایجاد خلاء نیازی به کمپرسور باد نیست. با انجام ساکشن برقی نیاز به پریز برق امری ضروری است. برای دریافت اطلاعات در خصوص فروش اقساطی تجهیزات تعمیرگاهی خودرو با کارشناسان کاوش خودرو تماس حاصل نمایید.

ساکشن روغن برقی با برق خودرو: مورد سوم از بهترین دستگاه ساکشن روغن موتور می باشد. این دستگاه ساکشن برقی عملکردی شبیه به ساکشن روغن برقی دارد تنها با این تفاوت که انرژی برق خود را از باتری برق خودرو دریافت می کند. این ساکشن ها نه تنها در تعمیرگاه ها بلکه در امداد خودرو ها و مصارف خانگی قابل استفاده می شود. این ساکشن به دلیل عملکرد پایین تری که نسبت به دیگر ساکشن ها دارد برای استفاده در تعمیرگاه ها مناسب نمی باشد. برای دریافت اطلاعات در خصوص دستگاه شارژ گاز کولر لانچ با کارشناسان کاوش خودرو تماس حاصل نمایید.

سبد خرید

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

خرید اقساطی با چک و تخفیف