به وبسایت کاوش خودرو خوش آمدید.

وبلاگ

امتیاز دهید

هزینه های مربوط به راه اندازی تعمیرگاه اتومبیل کوچک بستگی به عوامل مختلف دارد. این هزینه ها شامل اجاره محل تعمیرگاه، بیمه، هزینه های کارگری و تجهیزات لازم برای تعمیرگاه. راه اندازی تعمیرگاه اتومبیل کوچک برای یک تعمیر کار خودرو یکی از آرزو ها محسوب می شود. راه اندازی یک تعمیرگاه خودرو علاوه بر استخدام تعمیرکار ماهر احتیاج به یک سری وسایل و تجهیزات جهت تعمیر ماشین دارد. همانطور  که مسلم است تهیه تجهیزات با کیفیت بالا هزینه بالایی را در بر دارد.

بودجه مورد نیاز برای راه اندازی تعمیرگاه اتومبیل کوچک

اما قبل از هر چیز یک تعمیرکار ماهر می داند برای راه اندازی تعمیرگاه اتومبیل کوچک نیاز به ابزار و تجهیزات دارد. اگر یک تعمیرگاه خوب تجهیزات لازم را برای ارائه تمامی خدمات نداشته باشد دیگر به آنجا مراجعه نمی کند. وجود نور طبیعی در محل راه اندازی تعمیرگاه اتومبیل کوچک بسیار ضروری است زیرا مواردی در تعمیر خودرو وجود دارد که تنها در صورت وجود نور طبیعی  قابل تشخیص و شناسایی می باشد.

برای اطلاع از مهمترین ابزار تعمیرگاه اتومبیل این مطلب را مطالعه کنید و برای مشاوره با ما تماس بگیرید.

گوشی عیب یاب مکانیکی

تماس بگیرید
گوشی عیب یاب مکانیکی با استفاده ازگوشی عیب یاب خودرو در کارشناسی فنی خودرو می توانید به صورت خیلی واضح و

سشوار و هویه جوش پلاستیک

تماس بگیرید
سشوار و هویه جوش پلاستیک از سشوار و هویه جوش پلاستیک میتوان در تمامی سطوحی که جنس آنها از پی

کمان صافکاری خارجی با ۱۶ سری

تماس بگیرید
کمان صافکاری خارجی با ۱۶ سری کمان صافکاری وارداتی از ترکیه دارای ۱۶ سری مختلف جهت گستردگی در کاربرد آن

پنل نور پرتابل USB با پایه ساده

تماس بگیرید
پنل نور پرتابل USB با پایه ساده یکی از مهمترین وسیله هایی که در صافکاری بدون رنگ (pdr) استفاده میشود

منگنه حرارتی پرتابل مشکی

تماس بگیرید
منگنه حرارتی پرتابل مشکی دستگاه منگنه حرارتی پرتابل برای ایجاد اتصالات کوتاه مقاومتی گیره ای در قسمت های مختلف خودرو

تستر روغن ترمز دیجیتال

تماس بگیرید
تستر روغن ترمز دیجیتال دستگاه تستر روغن ترمز دیجیتالی برای سنجش میزان رطوبت در مخزن مایع ترمز خودرو به کار

مراحل راه اندازی تعمیرگاه اتومبیل کوچک

برای راه اندازی تعمیرگاه اتومبیل کوچک مکان آن را بیشتر از هر چیز دیگری باید مورد بررسی قرار دهید داشتن سقف بلند یکی از ویژگی های تعمیرگاه خوب است. همچنین وجود تجهیزات لازم و ضروری در تعمیرگاه از ضروریات است. ابعاد تعمیرگاه بسیار حائز اهمیت است، باید به اندازه ای باشد که مشتری هنگام ورود و خروج دچار مشکل نشود. راه اندازی تعمیرگاه کوچک.

استخدام نیروی متخصص

برای راه اندازی تعمیرگاه کوچک نمی توانید از چند تعمیرگاه استفاده کنید و مجبورید فقط خودتان مشغول به کار شوید و همین عامل موجب طولانی شدن زمان خدمات به مشتریان می شود ولی اگر شما تعمیرگاهی در مساحت بزرگتر داشته باشید می توانید از چندین نیروی کار در آنجا استفاده کنید و در نتیجه مشتری زمان زیادی را منتظر نمی ماند و در ضمن شما همزمان کار چندین مشتری را می توانید قبول کنید. بنابراین اجاره بهای تعمیرگاه بزرگ را در نظر بگیرید و مطمئنا باید پول بیشتری را بابت آن بپردازید. راه اندازی تعمیرگاه کوچک.

برای اینکه بدانید روش نوین صافکاری بدون رنگ چیست به این مطلب مراجعه کنید.

سری چسبی صافکاری
ادامه مطلب

در صورتی که راه اندازی تعمیرگاه اتومبیل کوچک مسلما اجاره بهای کمتری دارد و اگر شما در ابتدای این شغل هستید برای شما بهتر خواهد بود. پس حتما بودجه در نظر گرفته شده برای مساحت تعمیرگاه را در نظر بگیرید. به طور معمول تعمیرگاه هایی که در بحر خیابان های اصلی قرار دارند اجاره بهای سنگین تری دارند و تعمیرگاه های داخل خیابان های فرعی کمی ارزان تر است. غالبا تعمیرگاه هایی که همه نوع خدمات ماشین را انجام می دهند از تعمیر قطعات گرفته تا تعویض بیشتر از تعمیرگاه های معمولی مشتری جذب می کنند. راه اندازی تعمیرگاه کوچک.

برای دریافت اطلاعات بیشتر و خرید انواع پنل نور صافکاری با ما تماس بگیرید.

یکی از ترفند های کاربردی تعمیرکاران ماهر و باتجربه این است که هیچ وقت مشتری خود را به جای دیگری نمی فرستند و سعی میکنند خودشان راه حلی برای مشکل پیدا کنند، همین موضوع اعتماد مشتری را به شما بیشتر کرده باعث می شود همیشه برای انجام کارش به شما مراجعه کند. کسانی که در فکر تاسیس و راه اندازی تعمیرگاه اتومبیل کوچک و یا بزرگ هستند باید مراحلی را جهت اخذ مجوز تاسیس و پروانه کسب طی کنند. در اینجا به بخشی از این مراحل و شرایط اخذ تاسیس تعمیرگاه می پردازیم:

  • داشتن گواهی مالیاتی از اداره مالیات
  • داشتن کارت پایان خدمت
  • حداقل سن 18 سال
  • داشتن سلامت جسمی
  • و داشتن گواهی بر انجام کار 

چطور می توان کسب و کار تعمیرگاه اتومبیل کوچک را به سودآوری رساند؟

سوالی که ذهن بسیاری از افرادی که در این حیطه مشغول به کار هستند و قصد راه اندازی تعمیرگاه اتومبیل کوچک را دارند این است. راه اندازی یک تعمیرگاه کوچک نیاز به سرمایه گذاری دارد ولی این موضوع را باید در نظر گرفت تنها داشتن یک تعمیرگاه بزرگ نشان دهنده سودآوری در این شغل یا حرفه نیست. عوامل مهم دیگری در این حیطه اهمیت دارد و آن داشتن تخصص افرادی است که در آنجا مشغول به کار هستند، در اغلب موارد مشتریان به دنبال کسانی هستند که بتواند با کمترین هزینه و بالاترین تخصص و تجربه به تعمیر خودروشان بپردازد.

برای مشاهده 5 قسمت قابل تعمیر خودرو با pdr این مطلب را مشاهده کنید.

دستگاه دیاگ فورد
ادامه مطلب

در این مورد از افراد زیادی پرس و جو می کند تا فرد مطمئن خود را پیدا کنند. به عقیده کاوش خودرو یک تعمیرکار خوب مانند یک پزشک خوب عمل می کند، یعنی اینکه به محض اینکه فرد احساس کند نیازش به درستی تشخیص داده شده همیشه به همان تعمیرکار مراجعه می کند و همین عامل مشتری را برای همیشه برای شما نگه می دارد، بدون اینکه توجه کند که برای راه اندازی تعمیرگاه اتومبیل کوچک تعمیرگاه شما کوچک است یا بزرگ. بنابراین اگر قصد راه اندازی تعمیرگاه کوچک را دارید از این کار نترسید و باثبات در این راه قدم بردارید، البته باز هم تاکید می کنیم حتما بودجه خود را در نظر داشته باشید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد قسمت های غیر قابل تعمیر با صافکاری PDR این مطلب را مطالعه کنید.

سبد خرید

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

تماس تلفنی