به وبسایت کاوش خودرو خوش آمدید.

وبلاگ

امتیاز دهید

هزینه های مربوط به راه اندازی تعمیرگاه اتومبیل کوچک بستگی به عوامل مختلف دارد. این هزینه ها شامل اجاره محل تعمیرگاه، بیمه، هزینه های کارگری و تجهیزات لازم برای تعمیرگاه. راه اندازی تعمیرگاه اتومبیل کوچک برای یک تعمیر کار خودرو یکی از آرزو ها محسوب می شود. راه اندازی یک تعمیرگاه خودرو علاوه بر استخدام تعمیرکار ماهر احتیاج به یک سری وسایل و تجهیزات جهت تعمیر ماشین دارد. همانطور  که مسلم است تهیه تجهیزات با کیفیت بالا هزینه بالایی را در بر دارد.

بودجه مورد نیاز برای راه اندازی تعمیرگاه اتومبیل کوچک

اما قبل از هر چیز یک تعمیرکار ماهر می داند برای راه اندازی تعمیرگاه اتومبیل کوچک نیاز به ابزار و تجهیزات دارد. اگر یک تعمیرگاه خوب تجهیزات لازم را برای ارائه تمامی خدمات نداشته باشد دیگر به آنجا مراجعه نمی کند. وجود نور طبیعی در محل راه اندازی تعمیرگاه اتومبیل کوچک بسیار ضروری است زیرا مواردی در تعمیر خودرو وجود دارد که تنها در صورت وجود نور طبیعی  قابل تشخیص و شناسایی می باشد.

برای اطلاع از مهمترین ابزار تعمیرگاه اتومبیل این مطلب را مطالعه کنید و برای مشاوره با ما تماس بگیرید.

دستگاه تست رنگ وینتکت مدل WT2100

تماس بگیرید
دستگاه تست رنگ وینتکت مدل wt2100 دستگاهی سبک و راحت برای اندازه گیری ضخامت رنگ خودرو است. این دستگاه بیشتر در کارخانه های صنعتی ، فلزکاری و  صنایع شیمیایی، معاینه فنی ها و دیگر آزمایشات و همچنین در تعمیر و صافکاری خودروها استفاده می شود. این دستگاه با نشان دادن دقیق، سریع و  درست ضخامت رنگ، مقدار و میزان ضخامت را مشخص می کند که این عمل رنگ شدگی، آبکاری و خراش های کوچک زیرلایه ی مغناطیسی فلز را در خودرو نشان می دهد.

دستگاه تست رنگ خودرو مدل WT2110B

تماس بگیرید
دستگاه تست رنگ وینتکت مدل wt2110b دستگاهی سبک و راحت برای اندازه گیری ضخامت رنگ خودرو است.
دستگاه دیاگ لانچ
ادامه مطلب
این دستگاه بیشتر در کارخانه های صنعتی ، فلزکاری و  صنایع شیمیایی، معاینه فنی ها و دیگر آزمایشات و همچنین در تعمیر و صافکاری خودروها استفاده می شود. این دستگاه با نشان دادن دقیق، سریع و  درست ضخامت رنگ، مقدار و میزان ضخامت را مشخص می کند که این عمل رنگ شدگی، آبکاری و خراش های کوچک زیرلایه ی مغناطیسی فلز را در خودرو نشان می دهد.

دستگاه سوخت سنج NHA-506EN

تماس بگیرید
دستگاه سوخت سنج NHA-506EN دستگاه سوخت سنج NHA-506EN با استفاده از این دستگاه امکان آندازه گیری آلاینده های ، مقادیر

دستگاه FY-8L نقطه جوش فایتک

تماس بگیرید
دستگاه FY-8L نقطه جوش فایتک جهت ایجاد نقطه جوش در صافکاری برای قسمت های مختلف بدنه خودرو مورد استفاده قرار میگیرد، دستگاه نقطه جوش فایتک به طور حرفه ای برای ایجاد نقطه جوش در یک طرف آلیاژ مورد استفاده قرار میگیرد  این دستگاه با قابلیت کنترل پارامتر های مختلف باعث نتیجه بهتر در عملیات صافکاری بدون آسیب به بدنه خودرو می شود . دستگاه نقطه جوش یک طرفه FY-8L فایتک دارای سیستم کنترل ریزپردازنده است و پارامترهای جوشکاری را بهینه میکند ، این دستگاه دارای کنترل دیجیتال پیشرفته و کاربرپسند است . تنها کاری که باید انجام دهید این است که جریان جوش متناسب با ضخامت قطعه کار را برای دستیابی به بهترین کیفیت جوش انتخاب کنید .

دستگاه FY-9BX نقطه جوش یک طرفه فایتک

تماس بگیرید
دستگاه FY-9BX نقطه جوش یک طرفه با استفاده از این دستگاه میتوان انواع روش های جوشکاری مانند انقباض، واشر، کشیدن مستقیم، جوش نقطه ای، صاف کردن، سیم شکل موج، جوش گل میخ، واشر OT، واشر مثلثی و ... را ایجاد کرد . FY-9BX دارای فناوری کنترل دیجیتال پیشرفته و کاربرپسند است تنها کاری که لازم است انجام دهید که جریان جوش را متناسب با ضخامت قطعه در نظر بگیرید تا بهترین کیفیت جوش را داشته باشید.

دستگاه FY-8BX نقطه جوش یک طرفه فایتک

تماس بگیرید
دستگاه FY-8BX نقطه جوش یک طرفه فایتک با استفاده از این دستگاه میتوان انواع روش های جوشکاری مانند انقباض، واشر، کشیدن مستقیم، جوش نقطه ای، صاف کردن، سیم شکل موج، جوش گل میخ، واشر OT، واشر مثلثی و ... را ایجاد کرد .
دستگاه چسب حرارتی
ادامه مطلب
FY-8BX دارای فناوری کنترل دیجیتال پیشرفته و کاربرپسند است تنها کاری که لازم است انجام دهید که جریان جوش را متناسب با ضخامت قطعه در نظر بگیرید تا بهترین کیفیت جوش را داشته باشید.

مراحل راه اندازی تعمیرگاه اتومبیل کوچک

برای راه اندازی تعمیرگاه اتومبیل کوچک مکان آن را بیشتر از هر چیز دیگری باید مورد بررسی قرار دهید داشتن سقف بلند یکی از ویژگی های تعمیرگاه خوب است. همچنین وجود تجهیزات لازم و ضروری در تعمیرگاه از ضروریات است. ابعاد تعمیرگاه بسیار حائز اهمیت است، باید به اندازه ای باشد که مشتری هنگام ورود و خروج دچار مشکل نشود. راه اندازی تعمیرگاه کوچک.

استخدام نیروی متخصص

برای راه اندازی تعمیرگاه کوچک نمی توانید از چند تعمیرگاه استفاده کنید و مجبورید فقط خودتان مشغول به کار شوید و همین عامل موجب طولانی شدن زمان خدمات به مشتریان می شود ولی اگر شما تعمیرگاهی در مساحت بزرگتر داشته باشید می توانید از چندین نیروی کار در آنجا استفاده کنید و در نتیجه مشتری زمان زیادی را منتظر نمی ماند و در ضمن شما همزمان کار چندین مشتری را می توانید قبول کنید. بنابراین اجاره بهای تعمیرگاه بزرگ را در نظر بگیرید و مطمئنا باید پول بیشتری را بابت آن بپردازید. راه اندازی تعمیرگاه کوچک.

برای اینکه بدانید روش نوین صافکاری بدون رنگ چیست به این مطلب مراجعه کنید.

در صورتی که راه اندازی تعمیرگاه اتومبیل کوچک مسلما اجاره بهای کمتری دارد و اگر شما در ابتدای این شغل هستید برای شما بهتر خواهد بود. پس حتما بودجه در نظر گرفته شده برای مساحت تعمیرگاه را در نظر بگیرید. به طور معمول تعمیرگاه هایی که در بحر خیابان های اصلی قرار دارند اجاره بهای سنگین تری دارند و تعمیرگاه های داخل خیابان های فرعی کمی ارزان تر است. غالبا تعمیرگاه هایی که همه نوع خدمات ماشین را انجام می دهند از تعمیر قطعات گرفته تا تعویض بیشتر از تعمیرگاه های معمولی مشتری جذب می کنند. راه اندازی تعمیرگاه کوچک.

برای دریافت اطلاعات بیشتر و خرید انواع پنل نور صافکاری با ما تماس بگیرید.

یکی از ترفند های کاربردی تعمیرکاران ماهر و باتجربه این است که هیچ وقت مشتری خود را به جای دیگری نمی فرستند و سعی میکنند خودشان راه حلی برای مشکل پیدا کنند، همین موضوع اعتماد مشتری را به شما بیشتر کرده باعث می شود همیشه برای انجام کارش به شما مراجعه کند. کسانی که در فکر تاسیس و راه اندازی تعمیرگاه اتومبیل کوچک و یا بزرگ هستند باید مراحلی را جهت اخذ مجوز تاسیس و پروانه کسب طی کنند. در اینجا به بخشی از این مراحل و شرایط اخذ تاسیس تعمیرگاه می پردازیم:

  • داشتن گواهی مالیاتی از اداره مالیات
  • داشتن کارت پایان خدمت
  • حداقل سن 18 سال
  • داشتن سلامت جسمی
  • و داشتن گواهی بر انجام کار 
راهنمای خرید انواع تجهیزات تعمیرگاهی خودرو
ادامه مطلب

چطور می توان کسب و کار تعمیرگاه اتومبیل کوچک را به سودآوری رساند؟

سوالی که ذهن بسیاری از افرادی که در این حیطه مشغول به کار هستند و قصد راه اندازی تعمیرگاه اتومبیل کوچک را دارند این است. راه اندازی یک تعمیرگاه کوچک نیاز به سرمایه گذاری دارد ولی این موضوع را باید در نظر گرفت تنها داشتن یک تعمیرگاه بزرگ نشان دهنده سودآوری در این شغل یا حرفه نیست. عوامل مهم دیگری در این حیطه اهمیت دارد و آن داشتن تخصص افرادی است که در آنجا مشغول به کار هستند، در اغلب موارد مشتریان به دنبال کسانی هستند که بتواند با کمترین هزینه و بالاترین تخصص و تجربه به تعمیر خودروشان بپردازد.

برای مشاهده 5 قسمت قابل تعمیر خودرو با pdr این مطلب را مشاهده کنید.

در این مورد از افراد زیادی پرس و جو می کند تا فرد مطمئن خود را پیدا کنند. به عقیده کاوش خودرو یک تعمیرکار خوب مانند یک پزشک خوب عمل می کند، یعنی اینکه به محض اینکه فرد احساس کند نیازش به درستی تشخیص داده شده همیشه به همان تعمیرکار مراجعه می کند و همین عامل مشتری را برای همیشه برای شما نگه می دارد، بدون اینکه توجه کند که برای راه اندازی تعمیرگاه اتومبیل کوچک تعمیرگاه شما کوچک است یا بزرگ. بنابراین اگر قصد راه اندازی تعمیرگاه کوچک را دارید از این کار نترسید و باثبات در این راه قدم بردارید، البته باز هم تاکید می کنیم حتما بودجه خود را در نظر داشته باشید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد قسمت های غیر قابل تعمیر با صافکاری PDR این مطلب را مطالعه کنید.

سبد خرید

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

تماس تلفنی