به وبسایت کاوش خودرو خوش آمدید.

وبلاگ

لمس جادویی لقبی است که به صافکاری pdr داده شده است. سلامت بدنه خودرو و رنگ آن بسیار با اهمیت است. به همین دلیل فعالیت های زیادی برای حفظ سلامت آن انجام می دهند. سرامیک کردن، پولیش کردن و… از کارهایی است که برای سلامت رنگ انجام می دهند. اما اگر بدنه خودرو دچار فرورفتگی و تصادف شود، این کارها دیگر تاثیرگذار نخواهند بود و بدنه باید صافکاری شود. صافکاری نیز روش های متفاوتی دارد.

صافکاری سنتی بدنه خودرو را آسیب پذیر می کند و حتی می‌تواند حین انجام، به آن آسیب های جبران ناپذیری وارد کند. به همین دلیل نوعی از صافکاری به نام صافکاری PDR ظهور کرده است. این صافکاری به لمس جادویی معروف است. در ادامه کاوش کار دلیل معروفیت این نوع صافکاری به این نام را برای شما بیان خواهد کرد.

برای مشاهده 5 قسمت قابل تعمیر خودرو با pdr این مطلب را مشاهده کنید.

 چکش مینی پی دی آر mini PDR سر تفلونی

تماس بگیرید
توضیحات چکش مینی پی دی آر mini PDR سر تفلونی این چکش ها در ابعاد کوچک طراحی شده و برای

ست چکش PDR با 3 سری قابل تعویض

تماس بگیرید

چکش پلاستیکی با سری آلومینیوم قابل تعویض صافکاری PDR

تماس بگیرید
چکش پلاستیکی با سری آلومینیوم قابل تعویض صافکاری PDR

چکش دسته چوبی صافکاری PDR با سری آبكاری شده

تماس بگیرید
چکش دسته چوبی صافکاری PDR با سری آبكاری شده

سری چسبی قطاری صافکاری PDR استارکلیپس ترکیه کد 12213

تماس بگیرید
سری چسبی قطاری ۶تایی خطی برای صافکاری PDR، استارکلیپس ترکیه کد 12213 با عرض 40 mm

سری چسبی صافکاری PDR استارکلیپس ترکیه کد 11332

تماس بگیرید
سری پلاستیکی چسبی برای صافکاری PDR، استارکلیپس ترک کد 11332 با ابعاد 27 mm

میله های صافکاری PDR ترک دسته آمریکایی 55 پارچه با 4 گردون

تماس بگیرید
میله های صافکاری PDR ساخت ترکیه 55 پارچه به همراه ۴ میله دسته گردان با دسته های طرح آمریکایی

دستگاه صافکاری مغناطیسی WOYO PDR 007

تماس بگیرید
دستگاه صافکاری مغناطیسی WOYO PDR 007

صافکاری PDR  چیست؟ 

 

کاربرد گان نقطه جوش صافکاری چیست؟
ادامه مطلب

امروزه اگر برای انجام صافکاری به مراکز تخصصی مراجعه کنید، اکثرا انجام صافکاری pdr را به شما پیشنهاد می دهند.. PDr مخفف pantless dent repair  است که به معنی تعمیر فرورفتگی، بدون رنگ می ‌باشد. در این عمل هیچ گونه آسیبی به رنگ بدنه وارد نمی شود و ۸۰ درصد فرورفتگی ها با این روش قابل تعمیر هستند.  البته موفقیت این روش به میزان تجربه متخصص، محل ضربه، میزان فرورفتگی، توانایی بدنه و کشش رنگ خودرو بستگی دارد. عمل PDR  به وسیله دستگاه مخصوص صورت می گیرد که به دستگاهPDR  معروف هستند. PDR   یک تکنولوژی نسبتاً جدید است و از آن برای ترمیم گودی و فرورفتگی های جزئی استفاده می شود. با انجام صافکاری بدون رنگ    PDR در وقت و هزینه صرفه جویی زیادی صورت می گیرد؛ زیرا انجام صافکاری با این دستگاه، شما را از نقاشی و رنگ اتومبیل بی نیاز می کند.

برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد عیب یابی خودرو با دستگاه دیاگ با ما در تماس باشید.

از رایج ترین آسیب هایی که با دستگاه PDR  می‌توان آن‌ها را از بین برد؛ صدمات ناشی از تگرگ، فرورفتگی درب خودرو، چین و چروک، آسیب و فرورفتگی های بزرگ روی بدنه و… هستند. همانطور که گفته شد اگر رنگ خودرو از کیفیت خوبی برخوردار نباشد و کشش مورد نیاز را نداشته باشد، زیر دستگاه PDR  و فرایند صافکاری بدون رنگ دوام نمی آورد و از بدنه جدا می شود. به این دلیل بهتر است هنگام انجام صافکاری pdr به وسیله‌ی متخصصان از کیفیت رنگ بدنه اطلاع کسب کنید.  البته در بیشتر مواقع انجام PDR  ،موفقیت آمیز است. اما هرچه میزان تورفتگی کمتر باشد، درصد موفقیت افزایش می یابد. این نکته را نیز باید به یاد داشته باشید که PDR  برای چین های خیلی عمیق و تیز مناسب نیست.  

فروشگاه کاوش خودرو یکی از بزرگترین عرضه کنندگان انواع دستگاه های PDR  می‌باشد. شما می‌توانید هر مدل از این دستگاه متناسب با نوع کار خود را از طریق کاوش خودرو تهیه کنید.

برای دانستن کاربرد دیاگ اتومبیل این مطلب را مطالعه کنید.

چه موقع باید از دستگاه دیاگ استفاده کرد؟
ادامه مطلب

لمس جادویی pdr


صافکاری   PDR به دلیل نوع صافکاری منحصر به فردی که دارد مانع از آسیب دیدگی رنگ بدنه می شود و به اصطلاح، به صورت جادویی باعث از بین رفتن فرورفتگی ها و آسیب های بدنه می شود. بدون اینکه به رنگ خودرو آسیبی وارد شود. جادویی بودن صافکاری   pdr در آنجا مهم است که این عمل مانع از کاهش قیمت خودروی شما به دلیل صافکاری می گردد و به صورت جادویی ارزش آن را حفظ می کند.

این لمس جادویی به وسیله دستگاه های مخصوص صافکاری  PDR صورت می گیرد. از مهم ترین لوازم این نوع صافکاری، می توان به میله های ،pdr دستگاه مکش خلا و… اشاره کرد. این دستگاه ها به جادویی بودن pdr  کمک می کنند. به این صورت که با مکش دستگاه ، قسمت مورد نظر را می کشند و به حالت اول در می آورند.
بنابراین لمس جادویی pdr ، به دلیل این است که با راحت ترین روش و کمترین زمان و صرف هزینه کمتر نسبت به صاف کردن  فرو رفتگی  ها اقدام می کند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد قسمت های غیر قابل تعمیر با صافکاری PDR این مطلب را مطالعه کنید.

مزایای لمس جادویی به وسیله صافکاری PDR

صافکاری PDR نسبت به صافکاری سنتی از مزایای بیشتری برخوردار است. به همین دلیل، محبوبیت زیادی بین افراد به دست آورده است و اکثر افراد استفاده کننده از آن راضی بوده و سایرین را به استفاده از این روش ترغیب می کنند. در ادامه چند مورد از مزایای این روش برای شما بیان می گردد.

  1. صرفه جویی در هزینه: صافکاری pdr به دلیل اینکه آسیبی به رنگ بدنه ایجاد نمی کند و به دلیل نوع صاف کردن آن که مانند جادو می باشد، نیازی به رنگ آمیزی مجدد ندارد. به همین دلیل باعث کاهش هزینه ها و صرفه جویی می شود. 
  2.  صرفه جویی در زمان: صافکاری pdr به وسیله دستگاه های مختلف انجام می گردد. این دستگاه ها موجب افزایش سرعت کار شده اند و به دلیل عدم نیاز به جوشکاری و ذوب بدنه و سایر کارهایی که در صافکاری سنتی انجام می شود، در مدت زمان کمتری کار را به اتمام می رسانند و موجب صرفه جویی در زمان می شوند.

     

    اگر دوست دارید در مورد افت قیمت ماشین با صافکاری pdr   بیشتر بدانید این مطلب را مطالعه کنید.

  3. عدم کاهش قیمت خودرو: در صافکاری سنتی، به دلیل اینکه رنگ بدنه دچار آسیب دیدگی می گردد و مجددا باید رنگ آمیزی شود، قیمت ماشین افت پیدا می کند. اما صافکاری PDR با استفاده از لوازم مخصوص و با دقت بالا صورت می‌ گیرد و این امر موجب می شود که هیچ گونه آسیبی به رنگ بدنه وارد نشود و جلوی کاهش قیمت خودرو گرفته شود.
  4.  عدم نیاز به متخصص: لمس جادویی pdr نیاز به افراد با تخصص بالا ندارد و همه افرادی که به تازگی اقدام به انجام کار های صافکاری کرده اند، می توانند پس از طی کردن دوره های صافکاری بدون رنگ، اقدام به انجام صافکاری PDR کنند.

برای اینکه بدانید تفاوت صافکاری PDR با صافکاری سنتی در چیست این مطلب را مطالعه کنید.

دستگاه دیاگ چری
ادامه مطلب

صافکاری pdr به دلیل مزایای فراوانی مانند صرفه جویی در وقت، کاهش هزینه ها، راحت بودن انجام کار و تمیز انجام شدن فرایند صافکاری به لمس جادویی معروف شده است. لمس جادویی بدون داشتن دستگاه های pdr غیرممکن است. به همین دلیل تمام صافکاران بدون رنگ، انواع دستگاه های صافکاری را خریداری می کنند.

کاوش خودرو عرضه کننده تمامی لوازم مورد نیاز صافکاری و تعمیرات خودرو می باشد. اگر شما به دنبال خرید دستگاه ها و میله های صافکاری PDR هستید، اما از فروشندگان آن اطمینان ندارید، می‌توانید به سایت کاوش خودرو مراجعه کنید.  شرکت کاوش خودرو بهترین و معتبر ترین سایت فروشنده این محصولات است. محصولات این شرکت از کیفیت بالا و قیمت مناسب تری نسبت به سایر فروشندگان، برخوردار است.

برای اینکه بدانید میله صافکاری pdr چیست می توانید این مطلب را مطالعه بفرمایید.

سبد خرید

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

Call Now Buttonاطلاع از تخفیفات و اقساط