به وبسایت کاوش خودرو خوش آمدید.

وبلاگ

امتیاز دهید

در این مقاله کاوش خودرو به بررسی نکات بعد از صافکاری اتومبیل می پردازد. پس تا انتها با ما همراه باشید. صافکاری خودرو یکی از خدماتی است که هر راننده ای در طول عمر رانندگی خود حداقل یک با با آن مواجه شده است. صافکاری خودرو حرفه ای است که هر کسی از پس انجام آن بر نمی آید. اینکار به مهارت فراوانی نیاز دارد به همین منظور شما باید برای انجام این کار به یک صافکار ماهر و با تجربه مراجعه کنید. صافکاری خودرو اگر بدست افراد ماهر صورت گیرد سبب می شود تا قیمت ماشین شما دچار کاهش نشود.

برای کسب اطلاعات بیشتر از دستگاه دیاگ ووکام با شماره های مجموعه در تماس باشید.

نکات بعد از صافکاری اتومبیل

صافکاری ماشین به دو صورت انجام می شود:

  • نکات بعد از صافکاری اتومبیل در صافکاری با رنگ
  • نکات بعد از صافکاری اتومبیل در صافکاری بدون رنگ

نکته اول نکات بعد از صافکاری اتومبیل مراقبت های بعد از صافکاری نیز از اهمیت زیادی برخوردار است. به خصوص اگر صافکاری با رنگ باشد نیاز به مراقبت های زیادی دارد. همانطور که میدانید رنگ خودرو بعد از صافکاری رنگی بسیار مقاوم نیست بنابراین رنگ بعد از صافکاری مقاومت بالایی ندارد. رنگی که در کارخانه بر روی ماشین اعمال می شود دارای کیفیت بالایی است زیرا رنگ ها در داخل کوره به خوبی پخته می شود و توسط اشعه خشک می گردد. این رنگ به راحتی دچار آسیب نمی گردد مگر در تصادفات با شدت ضربات زیاد.

برای اطلاع از قیمت و ثبت سفارش دستگاه دیاگ ولوو در واتس آپ پیام بگذارید.

موردی که در خصوص نکات بعد از صافکاری اتومبیل وجود دارد رنگی است که در صافکاری توسط نقاش صافکار به ماشین شما زده می شود این قابلی را ندارد و در مقابل ضربات ضعیف تر است پس نیاز به مراقبت های بیشتری دارد. با مشاهده هر گونه فرورفتگی در روی بدنه خودروی خود حتما به یک صافکار مراجعه کنید زیرا وجود فرورفتگی های و به قول معروف غر بودن بدنه خودرو مقاومت ماشین شما را در مقابل ضربات و تصادفات کمتر می کند. مراقبت از ماشن در فصل زمستان برای خودروهایی که قبلا صافکاری روی آنها انجام شده بسیار ضروری است.

برای اطلاع از نحوه ی سفارش انبر تگرگ کش با ما در تماس باشید.

یکی دیگر از نکات بعد از صافکاری اتومبیل استفاده از نمک در خیابان ها می تواند به مرور بر روی بدنه خودی شما ایجاد خط و خش های فراوانی بکند و خود ریی که قبلا دچار آسیب شده این شدن آسیب در آن بیشتر است. در این حالت باید سعی کنیم از ماشین کمتر استفاده کنیم و یا حداقل از مکان هایی که در آن از نمک استفاده شده کمتر رفت و آمد کنیم. با این وجود شما می توانی با رعایت یک سری از مسائل به مراقبت بدنه خودروی خود کمک کنید. 

دستگاه تست رنگ وینتکت مدل WT2100

تماس بگیرید
دستگاه تست رنگ وینتکت مدل wt2100 دستگاهی سبک و راحت برای اندازه گیری ضخامت رنگ خودرو است.
دستگاه چسب حرارتی
ادامه مطلب
این دستگاه بیشتر در کارخانه های صنعتی ، فلزکاری و  صنایع شیمیایی، معاینه فنی ها و دیگر آزمایشات و همچنین در تعمیر و صافکاری خودروها استفاده می شود. این دستگاه با نشان دادن دقیق، سریع و  درست ضخامت رنگ، مقدار و میزان ضخامت را مشخص می کند که این عمل رنگ شدگی، آبکاری و خراش های کوچک زیرلایه ی مغناطیسی فلز را در خودرو نشان می دهد.

دستگاه تست رنگ خودرو مدل WT2110B

تماس بگیرید
دستگاه تست رنگ وینتکت مدل wt2110b دستگاهی سبک و راحت برای اندازه گیری ضخامت رنگ خودرو است. این دستگاه بیشتر در کارخانه های صنعتی ، فلزکاری و  صنایع شیمیایی، معاینه فنی ها و دیگر آزمایشات و همچنین در تعمیر و صافکاری خودروها استفاده می شود. این دستگاه با نشان دادن دقیق، سریع و  درست ضخامت رنگ، مقدار و میزان ضخامت را مشخص می کند که این عمل رنگ شدگی، آبکاری و خراش های کوچک زیرلایه ی مغناطیسی فلز را در خودرو نشان می دهد.

دستگاه سوخت سنج NHA-506EN

تماس بگیرید
دستگاه سوخت سنج NHA-506EN دستگاه سوخت سنج NHA-506EN با استفاده از این دستگاه امکان آندازه گیری آلاینده های ، مقادیر

دستگاه FY-8L نقطه جوش فایتک

تماس بگیرید
دستگاه FY-8L نقطه جوش فایتک جهت ایجاد نقطه جوش در صافکاری برای قسمت های مختلف بدنه خودرو مورد استفاده قرار میگیرد، دستگاه نقطه جوش فایتک به طور حرفه ای برای ایجاد نقطه جوش در یک طرف آلیاژ مورد استفاده قرار میگیرد  این دستگاه با قابلیت کنترل پارامتر های مختلف باعث نتیجه بهتر در عملیات صافکاری بدون آسیب به بدنه خودرو می شود . دستگاه نقطه جوش یک طرفه FY-8L فایتک دارای سیستم کنترل ریزپردازنده است و پارامترهای جوشکاری را بهینه میکند ، این دستگاه دارای کنترل دیجیتال پیشرفته و کاربرپسند است . تنها کاری که باید انجام دهید این است که جریان جوش متناسب با ضخامت قطعه کار را برای دستیابی به بهترین کیفیت جوش انتخاب کنید .
دستگاه دیاگ فاو
ادامه مطلب

دستگاه FY-9BX نقطه جوش یک طرفه فایتک

تماس بگیرید
دستگاه FY-9BX نقطه جوش یک طرفه با استفاده از این دستگاه میتوان انواع روش های جوشکاری مانند انقباض، واشر، کشیدن مستقیم، جوش نقطه ای، صاف کردن، سیم شکل موج، جوش گل میخ، واشر OT، واشر مثلثی و ... را ایجاد کرد . FY-9BX دارای فناوری کنترل دیجیتال پیشرفته و کاربرپسند است تنها کاری که لازم است انجام دهید که جریان جوش را متناسب با ضخامت قطعه در نظر بگیرید تا بهترین کیفیت جوش را داشته باشید.

دستگاه FY-8BX نقطه جوش یک طرفه فایتک

تماس بگیرید
دستگاه FY-8BX نقطه جوش یک طرفه فایتک با استفاده از این دستگاه میتوان انواع روش های جوشکاری مانند انقباض، واشر، کشیدن مستقیم، جوش نقطه ای، صاف کردن، سیم شکل موج، جوش گل میخ، واشر OT، واشر مثلثی و ... را ایجاد کرد . FY-8BX دارای فناوری کنترل دیجیتال پیشرفته و کاربرپسند است تنها کاری که لازم است انجام دهید که جریان جوش را متناسب با ضخامت قطعه در نظر بگیرید تا بهترین کیفیت جوش را داشته باشید.

نکات دیگر بعد از صافکاری اتومبیل

در اینجا به چند مورد از این نکات بعد از صافکاری اتومبیل اشاره می کنیم:

مورد اول نکات بعد از صافکاری اتومبیل خودروی خود را مرتب بشویید شستشوی ماشین به مقاومت بدنه ماشین و همچنین جلوگیری از ایجاد خط و خش بر روی آن جلوگیری می کند. بعد از اینکه ماشین خود را شستید ار واکس استفاده کنید، واکس بدنه می تواند بدن را از آسیب های مربوط به نور خورشید و خط و خش در امان نگه دارد. سعی کنید خودروی خود را در جایی مسقف پارک کنید این کار برای جلوگیری از ریزش هر چیزی بر روی بدنه خودرو می باشد. زیرا فضولات پرندگان نیز اگر به صورت خشک بر روی بدنه باقی بماند می تواند به آن صدمه بزند. از کاور خودرو استفاده کنید.

برای سفارش و اطلاعات بیشتر از ضربه زن صافکاری با ما در تماس باشید.

مورد دوم نکات بعد از صافکاری اتومبیل کاور خودرو می تواند از رنگ بدنه خودروی شما در مقابل نور و اشعه خورشید محافظت کند. در هنگامی که ماشین خود را برای صافکاری با رنگ برده اید از صافکار بخواهید برای محافظت از رنگ خودرو از محافظ رنگ برای بدنه ماشین استفاده کند. زمانی که در فصل زمستان برف بر روی خودروی شما می نشیند با استفاده از یک جاروی نرم برای پایین ریختن برف از روی ماشین استفاده کنید. هر نقطه از ماشین اگر دچار زنگ زدگی شد سریعا آن را رفع کنید و اجازه ندهید وسیع تر شود زیرا هم به بدنه ماشین شما آسیب جدی وارد می کند و هم هزینه شما را بالا می برد. 

برای اینکه در مورد صافکاری حرفه ای اتومبیل بیشتر بدانید این مطلب را مطالعه کنید.

مورد سوم نکات بعد از صافکاری اتومبیل اگر شما جزو کسانی هستید که به تمیزی خودروی خود بسیار اهمیت می دهید این بسیار عالی است، ولی باید این مطلب را در نظر داشته باشید که برس های شوینده کارواش در زمستان بسیار به بدنه خودروی شما آسیب وارد می کند. زیرا امکان دارد گل و لای سنگریزه لابلای برس ها گیر کرده باشد و باعث خط و خش های عمیق بر روی آن شود. یکی دیگر از نکاتی که شما باید بعد از صافکاری به آن توجه داشته باشید این است که از نانو سرامیک برای محافظت بیشتر از بدنه خودرو استفاده کنید. نانو سرامیک یک لایه از موادی است که بر روی تمامی سطح خودرو زده می شود و آن را در برابر ضربات کم و نور خورشید در امان نگه می دارد.

سبد خرید

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

تماس تلفنی