به وبسایت کاوش خودرو خوش آمدید.

وبلاگ

بروز تصادف و ضربه شدید به خودرو می تواند صدماتی را به بدنه خودرو وارد کند، در صورت اینگونه حوادث صاحب خودرو نزد فرد صافکار می رود و صافکار با مشاهده وضعیت خودرو می تواند تشخیص دهد که بدنه خودرو چقدر آسیب دیده و با توجه به میزان آسیب دیدگی به تعمیر خودرو می پردازد. معمولا برای صافکاری حرفه ای اتومبیل سعی برآن است که از روش صافکاری بدون رنگ استفاده می شود تا به رنگ اصلی خودرو آسیبی وارد نشود واز قیمت اتومبیل کاسته نشود.

اگر میخواهید بدانید که چرا صافکاری pdr به لمس جادویی مشهور است این مطلب را مطالعه کنید.

ویژگی های صافکاری حرفه ای اتومبیل چیست؟

صافکاری اتومبیل کاری است تخصصی که در انتخاب آن باید بیشترین دقت انجام پذیرد. صافکاری ماشین نه تنها یک شغل و حرفه بلکه یک هنر است، و یک صافکار حرفه ای و ماهر می تواند با توجه به تجربه و همچنین تمیز بودن کار خود قیمت خاص خود را تعیین کند.

برای اینکه در مورد پشتیبانی دستگاه دیاگ از اتومبیل ها بیشتر بدانید این مطلب را مطالعه کنید.

در اینجا می خواهیم ویژگی های یک صافکار اتومبیل خوب رابرای شما شرح دهیم:

برای دانستن کاربرد دیاگ اتومبیل این مطلب را مطالعه کنید.

  1. در ابتدای کار صافکاری حرفه ای، اولین کار این است که به دنبال صافکاری باشیم که از تجربه کافی برای انجام این امر مهم داشته باشد، زیرا اگر صافکار تخصص کافی در این زمینه نداشته باشد ممکن است به رنگ اصلی خودرو آسیب زده و همین امر موجب کاهش قیمت خودرو می شود. 
  2. صافکاری حرفهای زمانی انجام می شود که صافکار بدون این که به رنگ خودرو آسیب بزند بدنه خودرو را تعمیر کند و کاملا مانند روز اول خود گردد. در واقع از نوع صافکاری بدون رنگ استفاده کند، زیرا این نوع صافکاری هزینه کمتری را روی دست صاحب خودرو می گذارد. 
  3. صافکار حرفه با مشاهده وضعیت ماشین باید در صدد انجام تعمیر آن باشد یعنی به جای تعویض قطعات خودرو سعی کند با نقاشی و روش های نوین صافکاری مسئله را حل کند. 
  4. بتونه کاری خودرو در قسمت های صاف شده نازک است تا در اثر تابش نور خورشید اسیبی به ان وارد نکند. 
  5. نتیجه کار رنگ کاری بدنه خودرو باید به شکلی باشد که هیچ مرزی بین رنگ قدیم خودرو و رنگ جدید وجود نداشته باشد و این تشخیص زیر نور آفتاب راحتر صورت می گیرد و شما به راحتی مرز رنگ ها را می توانید تشخیص دهید. 
  6. در صافکاری حرفه ای باید صافکار فارغ از کد رنگ ماشین دقیقا آن رنگ را همرنگ قطعات خودرو بسازد.

برای سفارش و اطلاعات بیشتر از ضربه زن صافکاری با ما در تماس باشید.

دستگاه دیاگ لانچ
ادامه مطلب

دستگاه ای دیاگ مینی لانچ EDIAG MINI

15,600,000 تومان
دستگاه ای دیاگ مینی لانچ EDIAG MINI  عیب یاب EDIAG Mini OBD2 با استفاده از بلوتوث با تبلت و یا

دیاگ کاترپیلار CATERPILLAR CAT2

27,500,000 تومان
دیاگ کاترپیلار CATERPILLAR CAT2 این دیاگ جهت عیب یابی ماشین آلات و موتورهای کاترپیلار می باشد،که ساخت مشترک آمریکا و

دستگاه جدید تستر برق ISmart EV P01

تماس بگیرید
دستگاه جدید تستر برق ISmart EV P01 دستگاه جدید تشخیص و عیب یابی جعبه باتری هیبرید دستگاهی بادقت بالا،ایمن و

دستگاه جدید تستر برق ISmatEV P03

تماس بگیرید
دستگاه عیب یاب چند منظوره تستر پک باتری (جعبه باطری) دستگاه چند منظوره هوشمند عیب یاب یک باتری که قابلیت تست یک باتری و سایر تجهیزات برقی خودرو را فراهم میکند ، که از ترکیب مولتی متر ،اسیلسکوپ،تست نارسایی(عایق بودن ) و گیره تست جریان (آمپر) فراهم شده است .

دستگاه تشخیص نشتی هوایی جعبه باطری ( فشار پایین)

تماس بگیرید
دستگاه تست غیر مخرب با دقت بالا که اساسا‌ً با بکارگیری هوا فشرده شده ، با فشار متوسط که به مجرای ورودی یا سطح خرابی اعمال میکند ، میتواند باطری هدف را مورد تست قراردهد .بدین منظور سنسورهایی با دقت بالا تغییرات فشار را نمایش میدهد که بوسیله آن عایق بودن یا نشتی باطری را مورد ارزیابی قرار میدهد.

میزان فرمان 3d لانچ مدل X-861 L

242,000,000 تومان
تراز چهار چرخ ثابت سه بعدی X-861 L، با داده های تراز چرخ ها و روش های تنظیم بیش از 20000 نوع خودرو در جهان، کاربران همچنین می توانند داده های جدید خودرو را به تنهایی گسترش دهند و تکمیل کنند.

7. در حین صافکاری و باز و بسته کردن قطعات خودرو باید تمامی پیچ ها دقیقا در سر جای خود بسته شده باشد. زیرا درست نبستن پیچ ها و سر پوش ها موجب ایجاد صدا و لرزش در بعضی قسمت های ماشین می شود.

برای اینکه در مورد بهترین دستگاه دیاگ برای ماشین های ایرانی اطلاعات کسب کنید با ما در تماس باشید.

8. قطعات خودرو باید به صورت قرینه در کنار همدیگر قرار بگیرند، مثلا لبه درب خودرو با گلگیر کاملا برابر و قرینه در کنار هم باشند. 

9. صافکار حرفه ای در همان ابتدای مشاهده اشکالات خودرو می تواند به صورت قطع قیمت نهایی را به مشتری خود بدهد.

10. در صافکاری حرفه ای زمان کمتر و در عین حال کیفیت بهتر برای انجام کار از اهمیت بالایی برخوردار است. 

برای اینکه از نمایش ایراد خودرو با دستگاه دیاگ مطلع شوید و بدانید که دستگاه دیاگ کدام بخش از ایرادهای خودرو را نمایش می دهد این مطلب را مطالعه کنید.

11. شاسی ماشین جزء نقاط حساس خودرو به شمار می رود، به طوری که اگر به شاسی ماشین آسیبی وارد شود، به طور چشمگیری از قیمت آن می کاهد. دستگاه مکش نیز می تواند به برگرداندن شاسی سر جای خود کمک کند. 

12. رنگ کوره ای فقط در کارخانه سازنده خودرو قابل انجام است و اگر این رنگ آسیب ببیند می تواند به کاهش قیمت خودرو منجر شود، این رنگ در اتاق کوره انجام می شو که این مکان فقط در کارخانه وجود دارد و در هیچ تعمیرگاهی این مکان وجود دارد، بنابراین صافکار در هنگام انجام کار باید به رنگ خود توجه کافی داشته باشد و حتی الامکان به رنگ خودرو آسیبی وارد نکند. البته بعضی از صافکاران برای زودتر خشک شدن رنگ خودرو از اشعه UV استفاده می کنند ولی این ربطی به کوره ندارد و هرگز جای رنگ کوره را نخواهد گرفت. 

برای مشاهده انواع دستگاه دیاگ پرفروش در ایران این مطلب را مطالعه کنید.

13. پولیش خودرو یکی از مراحل مهم در صافکاری خودرو محسوب می شود، با برداشتن یک لایه از رنگ خودرو، بدنه را براق تر می کند. این کار توسط افراد متخصص انجام می شود، زیرا زمان بندی خاصی برای آن وجود ندارد. ولی باید در نظر داشت که پولیش خودرو اگر زیاد انجام شود می تواند به بدنه خودرو آسیب وارد کند. اینها مجموعه ای از مواردی بودند که برای انجام یک صافکاری حرفه ای به عقیده کاوش خودرو لازم و ضروری است.

برای اطلاع از استفاده دیاگ در انواع خودرو می توانید به این مطلب مراجعه کنید.

دستگاه دیاگ کدام بخش از ایرادهای خودرو را نمایش می دهد؟
ادامه مطلب
سبد خرید

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

Call Now Buttonخرید اقساطی با چک و تخفیف